درباره زرمیداس

درباره زرمیداس

زرمیداس

مختصصان نقره، سنگ، طلا و جواهرات

استفاده از زیور‌آلات از گذشته‌های دور صرف نظر از محل زندگی، آداب و رسوم، دین و… در میان مردم جهان وجود داشته است. برخی مواقع زیور‌آلات خاصی نشان‌دهنده محل زندگی فرد و یا آیینی که پیرو آن است، بود. رفته رفته این آداب از میان برداشته شدند و استفاده از زیور‌آلاتی همچون گردنبند، دستبند و… جنبه زیبایی به خود گرفت. همین عاملی شد تا ساخت زیور‌آلات تبدیل به صنعتی وسیع در جهان شود. این پیشرفت صنعت زیور آلات عامل شکل‌گیری برند زرمیداس در سال ۱۳۶۸ شد. زرمیداس در آن دوره کار خود را به عنوان یک برند نوپا آغاز کرد؛ اما چندی نگذشت که تبدیل به یکی از بزرگترین فعالان کشور در حوزه طلا، نقره و سنگ شد.

فعالیت قدرتمند زرمیداس که در گذشته آن را با نام هایی همچون جواهری ماندانا و FD Jewelry  نیز می‌شناختند ادامه یافت. تا جایی که در سال ۱۳۸۸ همزمان با آغاز صدور مجوز فعالیت توسط اتحادیه طلا و جواهرات، توانست جواز کسب خود را با شناسه فعالیت T-1012 از این اتحادیه دریافت کند. زرمیداس پیشرفت چشمگیر و روز افزون خود را مرهون اعتماد همیشگی مشتریان خود است. توجه ویژه به خواسته‌های مشتریان، کیفیت در ارائه خدمات، ارائه بهترین خدمات پس از فروش در کنار محصولاتی اصیل و باکیفیت همواره سرلوحه کار گروه زرمیداس قرار داشته است.

واضح است یکی از مهم‌ترین فاکتورها در انتخاب زیور‌آلات بازه قیمتی آنهاست. ما به شما اطمینان می‌دهیم که زرمیداس در کنار ارائه با کیفیت‌ترین محصولات، اقتصادی‌ترین انتخاب شماست! ما در طول این ۳۰ سال با رعایت انصاف، توانستیم اعتماد مشریان را جلب کنیم. زرمیداس آنجا نمایان می‌شود که تولید انواع زیور‌آلات در تمامی زمینه ها اعم از طلا و نقره و سنگ، میسر است. همین یکی از مهم‌ترین تفاوت‌های زرمیداس با سایر برند‌های تولید کننده زیورآلات است. یعنی هر چه شما می‌خواهید، از هر جنس و در هر رنگ و طرحی!

فروشگاه اینترنتی زیورآلات زرمیداس با سریع‌ترین ارسال به سراسر ایران و پاسخگویی شبانه‌روزی در خدمت شما عزیزان می‌باشد. (مرتبط شوید)

آدرس دفتر مرکزی: بازار بزرگ تهران، خیابان ۱۵ خرداد غربی، کوچه اکبر نژاد، بن بست صفایی، پلاک ۴، واحد ۱۲

تلفن ثابت: ۵۵۶۹۴۲۸۶-۰۲۱

موبایل: ۰۹۱۲۳۹۵۰۶۴۳

ایمیل: info@zarmidas.com