قوانین و مقررات

از شما مشتریان عزیز، تقاضا می‌شود پیش از ثبت سفارش، قوانین و شرایط زیر را به دقت مطالعه فرمایید

 1. پس از ثبت نام کاربر در سایت، ثبت سفارش و تایید آن، روند اطلاع رسانی و ارسال پیش فاکتور به صورت الکترونیکی انجام می‌شود.
 2. توجه کنید آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که در پروفایل خود ثبت کرده‌اید، به عنوان تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های مورد تایید شما در نظر گرفته می‌شود. بنابراین در هنگام وارد کردن آنها دقت کنید.
 3. در صورت وارد کردن اطلاعات ناقص و یا اشتباه اعم از شماره، آدرس تحویل و… عواقب ناشی از آن بر عهده ی کاربر می‌باشد.
 4. حفظ و نگهداری رمز عبور بر عهده کاربران است و برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی، کاربر نباید آن را در اختیار فرد دیگری قرار دهد. هویت شخصی کاربران و اطلاعات شخصی آنان توسط زرمیداس به صورت محرمانه نگهداری می‌شود و به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌گردد.
 5. توجه شود؛ تنها محصولاتی که در صفحه محصول آنها وجود گارانتی ذکر شده باشد، شامل گارانتی زرمیداس می‌شوند.
 6. تمام تلاش زرمیداس، جلب رضایت شما مشتریان عزیز است، به همین دلیل ما از شما درخواست می‌کنیم،‌ نظرات خود را قبل و بعد از سفارش بیان کنید.
 7. تمامی کارهای داخلی حتی در صورت اتمام موجودی به سرعت تامین می‌شود، اما در مورد کارهایی که خارج از ایران تولید شده است، این اصل صادق نیست. بنابراین چنانچه سفارش شما از میان کارهای خارجی با اتمام موجودی در انبار مواجه شود، وجه پرداختی ۲۴ الی ۷۲ ساعت بعد به حساب شما عودت داده می‌شود.
 8. یکی از ویژگی های منحصر به فرد زرمیداس سفارشی‌سازی برای شما مشتریان عزیز است. بدین صورت شما می‌توانید با ارسال عکس یا طرح محصول مورد نظر، آن را سفارش دهید. یعنی هر آنچه شما می‌خواهید در هر جنس و رنگ و طرحی! ضمنا فرآیند تولید محصول مورد نظر شما ۷ الی ۱۰ روز زمان خواهد برد.

 

ضمانت برگشت محصول

 1. همانطور که اشاره شد، تنها محصولاتی که در صفحه محصول آنها وجود گارانتی ذکر شده باشد، شامل گارانتی زرمیداس می‌شوند.
 2. بنابر گارانتی زرمیداس، هرگونه خوردگی، عدم تطابق رنگ یا شکل، رنگ و رو رفتگی بر عهده شرکت بوده و کالای خریداری شده قابل تعویض است.
 3. تمامی خریداران عزیز می‌توانند تا ۷ روز پس از دریافت محصول نسبت به تعویض آن با محصولی دیگر (در همان رنج قیمت یا بالاتر) اقدام نمایند. بدیهی است که این امر تنها یک بار صورت پذیرفته و هزینه پیک بر عهده مشتری می‌باشد.

 

نحوه پرداخت

شما کاربران عزیز می‌توانید در هنگام ثبت سفارش از طریق درگاه اینترنتی، هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت کنید. این پرداخت از طریق درگاه امنی که توسط زرمیداس تعبیه شده صورت می‌پذیرد و هیچ‌گونه خطری، امنیت حساب شما را تهدید نمی‌کند. پرداخت موفق هزینه به منزله ثبت قطعی سفارش است و پس از آن سفارش به صورت خودکار وارد مراحل آماده‌سازی و ارسال می‏‌شود.

 

فرآیند ارسال سفارش

در صورتی که شما ساکن تهران باشید، یک روزه و در صورت سکونت در شهری دیگر این فرآیند ۱ الی ۳ روز زمان خواهد برد. توجه شود که چنانچه محصول شما سفارشی باشد، مرحله ساخت آن ۷ الی ۱۰ روز زمان می‌برد.

تمامی ابزار در سایت زرمیداس با هدف ارتباط با مشتریان به کار گرفته و فقط برای همین منظور طراحی شده، کاربران نیز متعهد هستند که از این ابزار صرفاٌ برای ارسال و دریافت اطلاعاتی استفاده نمایند که مرتبط با بحث سفارش کالا باشد. سایت زرمیداس به هنگام تائید سفارش کالا نحوه و زمان ارسال آن را تعیین کرده و به اطلاع سفارش دهنده می‌رساند. سفارش‌دهنده با تحویل گرفتن سفارش و امضای برگه دریافت کالا رضایت خود را از نوع، تعداد و سلامت کالا ابراز می نماید. تحویل سفارش‌ها، مطابق با بازه زمانی انتخاب‌شده توسط مشتریان هنگام ثبت سفارش می‌باشد و سفارش‌‌‌‌هایی با ارزش بیش از سیصد هزار تومان، رایگان ارسال می‌شوند. برای سفارش‌های کمتر از این عدد نیز هزینه پیک در به صرفه‌ترین حالت برای شما مشتریان عزیز منظور می‌شود. شما مشتریان عزیز برای پیگیری سفارشات خود می‌توانید به پنل سفارشات در سایت مراجعه کرده و یا از طریق صفحه تماس با ما، ارتباط حاصل کنید.

 

راهنمای سفارش

برای این کار مراحل زیر را طی کنید:

 1. ابتدا وارد پنل (پروفایل) خود شوید.
 2. به صفحه محصول مورد نظر خود وارد شوید.
 3. روی گزینه افزودن به سبد خرید، کلیک کنید. (در صورت درخواست بیش از یک عدد، تعداد محصول را افزایش دهید)
 4. حال وارد صفحه‌ای می‌شوید که با کامل کردن اطلاعات و آدرس به مرحله بعد منتقل می‌شود.
 5. پس از تکمیل اطلاعات، نحوه پرداخت و زمان تحویل، سفارش شما ثبت و ارسال خواهد شد. به همین راحتی!